Nabídka stáže na Ústředí Českých center v Praze

Česká centra, kulturní institut zaměřený na propagaci ČR v zahraničí v oblasti veřejné diplomacie, vyhlašují výběrová řízení na tříměsíční stáž v pražském ústředí v oblasti:

• Výuka češtiny a vzdělávání

Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, hlubší zájem o činnost Českých center,časová flexibilita a komunikativnost, dobrá znalost práce na PC, výborná znalost češtiny, ideálně se znalostí ukrajinštiny.

Nabízíme: získání zkušeností v zajímavém prostředí Českých center (příspěvkové organizaci zřízené MZV ČR), samostatnou činnost na zadaných úkolech, být součástí malého dynamického kolektivu, získání a prohloubení praktických dovedností, flexibilní pracovní dobu v rozsahu cca 20 hod. týdně s možností částečné práce z domova (po domluvě je možno pracovní dobu upravit).

Nabídka je určena pro studenty vysokých škol i další dobrovolníky.

Termín stáže: duben – červen 2022

Motivační dopis a životopis zasílejte e-mailem na adresu: staze@czech.cz, kde Vám i rádi zodpovíme případné dotazy a domluvíme se na pohovoru.